علم دینی
آنچه در این پرونده میخوانید دیدگاه صاحب نظران فرهنگستان علوم اسلامی قم در رابطه ی دین و علم می باشد.
 
 
 
 
کد مطلب: 985
بازدید حجت الاسلام و المسلمین دکتر خسرو پناه از فرهنگستان علوم اسلامی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰
 
در تاریخ 24 مرداد ماه 1396 جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحسین خسرو پناه ریاست موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران دیداری چند ساعته با ریاست و برخی مدیران فرهنگستان علوم اسلامی قم داشتند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگستان علوم اسلامی قم، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحسین خسرو پناه ریاست موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران روز سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 برای بازدید در فرهنگستان علوم اسلامی حضور یافتند.

در ابتدای این بازدید استاد خسرو پناه در جلسه ای با حضور استاد میرباقری ریاست فرهنگستان و اعضا هیات مدیره شرکت کردند. در این نشست، ریاست فرهنگستان ضمن خیر مقدم، گزارشی از روند فعالیت های فرهنگستان از ابتدا تا کنون ارائه دادند؛ سپس برخی اعضا هیات مدیره، گزارشی از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و تدوین اسناد استاد علامه حسینی - رحمه الله علیه- را به صورت اجمالی مطرح کردند.

در پایان این جلسه استاد خسروپناه ضمن تمجید از اندیشه ورزی های عمیق استاد علامه حسینی به بیان نقطه نظرات خویش در باب نحوه نشر و پیگیری اندیشه های ایشان پرداختند.

در ادامه ی دیدار ریاست موسسه حکمت و فلسفه ایران، بازیدی از نمایشگاه آثار و محصولات فرهنگستان انجام شد، در این بازدید محصولات پژوهشی فرهنگستان در قالب کتب، مقالات، پایان نامه ها و طرح های پژوهشی به ایشان عرضه گردید.

در انتها نیز جلسه ای با حضور ریاست فرهنگستان، مسئول هیات علمی، جناب حجت الاسلام والمسلمین پیروزمند و مدیران گروه های علمی در زمینه محتوا و برنامه ی گروه های علمی انجام پذیرفت.
برای دیدن تصاویر بیشتر به فایل ضمیمه مراجعه فرمایید.
Share/Save/Bookmark